page loader

HakkımızdaKuver Hakkında

KUVER

2012 Yılında yerli sermaye ile kurulan Kuver Gıda A.Ş modern üretim tesisleri ile gıda sektörüne hizmet vermektedir.
300’den fazla ürün çeşidiyle binlerce noktaya fatura kesen bir şirkettir Antalya ilimizdeki fabrikamız sektör ortaklarımıza özel çözümler yaratan ürünler üretmek üzere faaliyete geçmiştir. Şirketimiz sektörü yakından takip eden, müşterilerimize özel çözümler sunan bir misyona sahiptir.
‘’BRC’’ belgesi ile hizmet vermekte olan fabrikamız şoklu ürün teknolojisi ile geleneksel lezzetleri pratik ve ulaşılabilir lüks olarak müşterilerine sunmaktadır. Amacımız; İthal edilen ürünlerin karşısına yerli üretim yaprak ülke ekonomisine destek vermektir.
Türkiye de bir çok üretim yapan fabrika ve zincir müşterilere özel üretimler yapmaktayız. İş ortaklarımıza özel ürün & ambalaj tasarımları ile ihtiyaca özel çözümler üretebilme kabiliyetimiz ile rakiplerimizden ayrışmaktayız. Kaliteli ve konusunda uzman ‘’ Satış & Danışman Şef’’ ekiplerimizle iş ortaklarımıza operasyonel hizmetler sunmaktayız.
Sadece müşterimizin ürün ihtiyaçlarına değil hizmet noktasına özel çözümler ile destek vermekteyiz. Sektörde 6000 den fazla HO-RE-CA çalışanına eğitimler düzenleyen KUVER AKADEMİ; turizm ve gastronomi sektörüne çok hedefli projeleri ile hizmet vermek, eşsiz kütüphanesi konforlu ve fonksiyonel mutfağı, teknoloji harikası profesyonel mutfak ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile dünya gastronomi trendleri ve üst düzey eğitimlere ev sahipliği yapmak amacıyla yola çıkmıştır.

Kuver Akademi Vizyonumuz

Sektöründe teknolojik gelişmeleri de işine dahil ederek müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak. Çözüm arayan iş ortaklarının ilk aklına gelen firma olmak. Ürün çeşitlerinin,sektörünün en beğenilen ürünler olmasını sağlayarak fark yaratmak. Kuver Akademileri Türkiye’de 7 bölgede açmak. Gastronomi dünyasında ki trendleri takip ederek en iyi örnekleri müşterilerinin uygulamasını sağlamak ve sektörüne kalifye eleman temininde destek olmak. Ev dışı sektörünün en büyük gıda firması olmak. Ülke ekonomisine ürünlerini ihraç ederek destek olmak.

Kuver Akademi Misyonumuz

Profesyonel satış ve şef ekibiyle müşterilerine en kaliteli en yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sunarak çözüm ortağı olmak. Horeca kanalında hizmet verdiği şirketlerin müşterilerini de memnun etmek. Yerli sermayesi ve üretimiyle ülke ekonomisine değer katarak iş ortakları için ulaşılabilir lüks olmak.