page loader

HakkımızdaKuver Hakkında

KUVER

Kuver End. Gıda. San. Tic. A.Ş 2012’de sektördeki deneyim ve bilgi birikimini Unifo Gıda San. A.Ş. ile birleştirerek yaklaşık 1 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda Unifood Profesyonel markalı ürünlerin HORECA ve EDT sektörlerine satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur.

Kuver Aş. , sektörün eksiklerini gidermek ve rekabet yaratmak için Unifood Profesyonel markası ile kısa sürede 150 farklı ürün gamına ulaşmış ve işinize değer katacak yeni ürünler üzerinde de çalışmaktadır. Sektörün ilklerini gerçekleştiren Kuver Aş. , likit ve toz teknolojisi ile minimum rakamlarda size özel ürünler üretebilmektedir.

Kuver Aş. , tüm gıda mamullerini, UNİFO GIDA’da Avrupa Birliği (EU) ve Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) düzenlemelerine uygun olan güncel Türk Sağlık ve Sıhhiye Standartlarına göre üretmektedir. Ürünlerin tamamı kendi bünyesinde bulunan ileri teknoloji donanımlı Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Birimleri tarafından fiziksel, mikrobiyolojik, kimyasal ve organik analizler ile kontrol edilmektedir.

Kuver Aş. , mevcut ürünlerini geliştirerek, farklı tüketici ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitleri sunmak, bilgi ve yetenekleri ile sektörden gelen talepleri de cevaplamak için tam donanımlı bir AR-GE laboratuvarına sahiptir.

Kuver Aş. , “Yemek Aşkına!” sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerle birlikte işinize değer katmayı hedeflemektedir.

Kuver Akademi Vizyonumuz

Sektöründe teknolojik gelişmeleri de işine dahil ederek müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak. Çözüm arayan iş ortaklarının ilk aklına gelen firma olmak. Ürün çeşitlerinin,sektörünün en beğenilen ürünler olmasını sağlayarak fark yaratmak. Kuver Akademileri Türkiye’de 7 bölgede açmak. Gastronomi dünyasında ki trendleri takip ederek en iyi örnekleri müşterilerinin uygulamasını sağlamak ve sektörüne kalifye eleman temininde destek olmak. Ev dışı sektörünün en büyük gıda firması olmak. Ülke ekonomisine ürünlerini ihraç ederek destek olmak.

Kuver Akademi Misyonumuz

Profesyonel satış ve şef ekibiyle müşterilerine en kaliteli en yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sunarak çözüm ortağı olmak. Horeca kanalında hizmet verdiği şirketlerin müşterilerini de memnun etmek. Yerli sermayesi ve üretimiyle ülke ekonomisine değer katarak iş ortakları için ulaşılabilir lüks olmak.