page loader

HakkımızdaKuver Hakkında

KUVER

aTurizm ve gastronomi sektörüne değer katmak amacıyla tasarladığımız tema gecelerinde yalnızca siz değerli misafirlerimizi değil, sizlerin misafirlerini de mutlu etmeyi hedefliyoruz.2019 yılı ve sonrasındaki tüm organizasyonlarımızda beraber olmak dileğiyle.. Şeferin mutfaklarında hayatlarını kolaylaştıran ve değer katan, Unifood Profesyonel ve Chef-X markalarıyla hizmet veren Kuver A.Ş. Şimdi Kuver Akademi’yle profesyonelleri buluşturuyor. Kuver Akademi turizm ve gastronomi sektörüne, çok hedefi projeleri ile hizmet vermek; eşsiz kütüphanesi, konforlu ve fonksiyonel mutfağı, teknoloji harikası profesyonel mutfak ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile dünya gastronomi trendleri ve üst düzey eğitimlere ev sahipliği yapmak amacıyla yola çıkmıştır. En önemli odaklarından biri sektöründeki şeferi ve turizm çalışanlarını dünyaca ünlü Michelin Yıldızlı şeferle buluşturmaktır. Electrolux mutfak ekipmanlarının kullanıldığı, sektördeki şefere ücretsiz hizmet vermesine olanak sağlayan Kuver Akademi, aynı zamanda şu anda ki kütüphanesini, Antalyanın en büyük ve en kaliteli gastronomi kütüphanesine ulaştırmayı hedefemektedir. Bu kapsamlı mutfak ve kütüphaneden ücretsiz arge hizmeti almak isteyen profesyonel şefer için geliştirilmiş üyelik sisteminde yer almanın tek koşulu, Tema Vakfı aracılığı ile en az bir adet fidan dikmektir. Kuver Akademi’nin bir diğer misyonu, işbirliği yapılan şefer ve oteller arasında bir köprü olarak, kaliteli personele istihdam sağlarken, otel ve restoranlara da üst düzey hizmet verme şansı tanımaktır. Tamamı yerli sermaye ile kurulan Kuver A.Ş.’de, Unifood Profesyonel ve Chef-X marka adları altında, özenle geliştirilmiş bulyon, çeşni, yemek hazırlayıcıları, gurme baharat, likit soslar Ve tatlı grubu ile 150 farklı ürün gamı yer almaktadır. Altyapısı ve istikrarla yükselen başarı grafiği ile Kuver Akademi, sektörü dünya çapında basamaklara taşımayı, aynı zamanda sektörün sosyalleşme noktası olmayı hedefiyor.

Kuver Akademi Vizyonumuz

aSektöründe teknolojik gelişmeleri de işine dahil ederek müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak. Çözüm arayan iş ortaklarının ilk aklına gelen firma olmak. Ürün çeşitlerinin,sektörünün en beğenilen ürünler olmasını sağlayarak fark yaratmak. Kuver Akademileri Türkiye’de 7 bölgede açmak. Gastronomi dünyasında ki trendleri takip ederek en iyi örnekleri müşterilerinin uygulamasını sağlamak ve sektörüne kalifye eleman temininde destek olmak. Ev dışı sektörünün en büyük gıda firması olmak. Ülke ekonomisine ürünlerini ihraç ederek destek olmak.

Kuver Akademi Misyonumuz

aProfesyonel satış ve şef ekibiyle müşterilerine en kaliteli en yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sunarak çözüm ortağı olmak. Horeca kanalında hizmet verdiği şirketlerin müşterilerini de memnun etmek. Yerli sermayesi ve üretimiyle ülke ekonomisine değer katarak iş ortakları için ulaşılabilir lüks olmak.