page loader

Akademi Hakkında Kuver Akademi & Ar-Ge Merkezi Hakkında

Kuver Akademi & Ar-Ge Merkezi

tTurizm ve gastronomi sektörüne değer katmak amacıyla tasarladığımız tema gecelerinde yalnızca siz değerli misafirlerimizi değil, sizlerin misafirlerini de mutlu etmeyi hedefliyoruz.2019 yılı ve sonrasındaki tüm organizasyonlarımızda beraber olmak dileğiyle..


Şeferin mutfaklarında hayatlarını kolaylaştıran ve değer katan, Unifood Profesyonel ve Chef-X markalarıyla hizmet veren Kuver A.Ş. Şimdi Kuver Akademi’yle profesyonelleri buluşturuyor. Kuver Akademi turizm ve gastronomi sektörüne, çok hedefi projeleri ile hizmet vermek; eşsiz kütüphanesi, konforlu ve fonksiyonel mutfağı, teknoloji harikası profesyonel mutfak ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile dünya gastronomi trendleri ve üst düzey eğitimlere ev sahipliği yapmak amacıyla yola çıkmıştır.


En önemli odaklarından biri sektöründeki şeferi ve turizm çalışanlarını dünyaca ünlü Michelin Yıldızlı şeferle buluşturmaktır. Electrolux mutfak ekipmanlarının kullanıldığı, sektördeki şefere ücretsiz hizmet vermesine olanak sağlayan Kuver Akademi, aynı zamanda şu anda ki kütüphanesini, Antalyanın en büyük ve en kaliteli gastronomi kütüphanesine ulaştırmayı hedefemektedir. Bu kapsamlı mutfak ve kütüphaneden ücretsiz arge hizmeti almak isteyen profesyonel şefer için geliştirilmiş üyelik sisteminde yer almanın tek koşulu, Tema Vakfı aracılığı ile en az bir adet fidan dikmektir. Kuver Akademi’nin bir diğer misyonu, işbirliği yapılan şefer ve oteller arasında bir köprü olarak, kaliteli personele istihdam sağlarken, otel ve restoranlara da üst düzey hizmet verme şansı tanımaktır.


Tamamı yerli sermaye ile kurulan Kuver A.Ş.’de, Unifood Profesyonel ve Chef-X marka adları altında, özenle geliştirilmiş bulyon, çeşni, yemek hazırlayıcıları, gurme baharat, likit soslar Ve tatlı grubu ile 150 farklı ürün gamı yer almaktadır. Altyapısı ve istikrarla yükselen başarı grafiği ile Kuver Akademi, sektörü dünya çapında basamaklara taşımayı, aynı zamanda sektörün sosyalleşme noktası olmayı hedefiyor.

website service

Şeflerimize Özel Ayrıcalıklı Kuver Kart