page loader

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kuver olarak birincil hedefimiz güven ve mutlu sofralar sunmaktır. Bizlere inanan, tarlalarımızdan mutfaklarınıza emekle gelen sağlıklı yemekler tattırabilmek adına yapmış olduğumuz bü ürünler sürdürülebilir özellik taşıdığı için her daim üretici,tüketici ve özellikle çevre dostudur. Tamamen organik olan besinlerimiz ve toprağımızla sizlerle daha uzun süre birlikte olacağız.

Bu lezzet yolculuğunda yanımızda olmanız gurur verici yanı sıra bizleri daha fazla çaba ve üretime teşvik etmiştir…

TOPRAK

Küçük bir tohumun nerede filizlenmiş, yeşermiş ve olgunlaşmış olmasının soruları kafanızda canlanırken bizim topraklarımız ve çiftçilerimizle sizler için tarlalarımızda çalışmaktadır. Sağlığınız ve toprağımızı sevmekte, yemeklerinizde kullandığımız ürünleri organik topraklarda yetiştirmekteyiz.

YETİŞTİRME

Ürünlerimiz tarladan mutfağa gelme sürecinde işinde uzmanlaşmış çiftçilerimize emanettir.Tarlalarımızda yetiştirilen sebzelerimiz özenle sulanır,ferah bir tarlada ve calışkan çiftçilerimizin doğru sulamayla beslediği tüm sebzeler olgunlaşma zamanını güneşle birlikte beklemektedir.Olgunlaşan tüm besinler tam zamanında toplanmaktadır.Tamamen doğal şartlarda yetiştirilen besinleri gönül rahatlığıyla tüketip lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

HASAT ZAMANI

Uzun zaman toprakların bize eşlik ettiği bu besinleri en doğru zamanda toplamaktayız. Zamanında toplanmış olan sebzeler en hızlı ve dikkatli şekilde sizler için hazırlanmaktadır.Sonunda zamana meydan okuyup sizlerin mutfağında yerlerimizi almaktayız.

HAZIRLAMA

Sebzelerimizin en uygun ve doğru şartlarda mutfağınıza ulaşması için onları nasıl emekle yetiştirdiysek hazırlama aşamasında da aynı titizlikle usta şeflerimizle birlikte çalışmaktayız.Sebzelerin doğal yöntemlerle hangi aşamadan geçmesi gerektiği doğrultusunda kurutma,haşlama ve dondurma işlemi yapılmaktadır.

PİŞİRME

Kuver olarak emeklerimizin karşılığını lezzetli sebzelere,mutlu sofralara ve iyi yemeklere götürdüğüne yürekten inanmaktayız. Kaliteli ve doğal yağlarla,baharatlarla harmanlanarak pişirilen ürünlerimiz sofralarınıza gerçek damak tadı katar.Bu kapsamlı mutfakta bizimle birlikte ‘YEMEK AŞKINA’ diye düşünebiliyorsak ne mutlu bize…